Salon Naturi

Základní informace

Poradna a salon na neinvazivní liposukce, manuální a přístrojové lymfo drenáže, výživový poradce, zdravý životní styl altetrnativní medicína a léčitelé.

Kontakty

Ulice Sarajevská 5
Město Praha
Telefon +420 604 103 859
E-mail o.tyls@seznam.cz
Web www.salon-naturi.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Naturi? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pobočka poradny MUDr. Karla Erbena měří hladinu homocysteinu (HCY).

Metoda předchází a koriguje probíhající závažná onemocnění i ta, která jsou klasickou medicínou velmi těžko zvládnutelná.

Alternativní medicína je poradnou s přístupem celostní medicíny, tedy medicíny, která hledá příčinu chorob a napomáhá je odstranit, čímž eliminuje-odstraňuje důsledky (pozor, není náhradou klasické medicíny!).

Certifikovaní poradci měří stav Vašeho organizmu přístroji F-SCAN, SALVIA. Oberon Quantum, Metatron

Pracujeme s metodou ZAPPER, JOALIS a METATRON

Zjišťujeme též parazitální, plísňové, virové a bakteriální zatížení.

Jsme schopni na přístrojích ZAPPER a plazma generátoru aplikovat frekvence na elIminici různých typů onemocnění. Detoxikace organizmu pomocí potravinových doplňků firem Siberian Helth a LR a jiných.

V naší poradně se dozvíte co a jak a pomůžeme Vám řešit Vaše zdravotní problémy. Revoluční hubnutí přistupuje s metodou revolučního hubnutí k trvalému snížení nadváhy bez jojo efektu. Náš certifikovaný výživový poradce Vám doporučí nejlepší skladbu stravy pro Vás. Hubneme i pomocí moderních přístrojů metodami RF a kavitace přístrojem OLYPODERMA.

Provádíme celou řadu masáží a jsme specialisté na lymfo drenáže s certifikací MZ. Eliminujeme z části nebo zcela celulitidu. Poradna vybere to nejlepší pro Vás a Vaši pleť. Pracujeme s přístroji špičkové technologie, mezoterapii provádíme počítačem PISTOR 5.

Provádíme fytoterapie pomocí červeného světla a modrého světla. Řešíme akné, lupenku, atopický ekzém. Ošetřujeme a doporučujeme výrobky kosmetiky RYOR a jiné. Trvalou depilaci provádíme přístroji IPL a laserem. Naší činnost zabezpečují externě i jiné právní subjekty s patřičným odborným oprávněním.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 16 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 27 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.