Salon Naturi

Základní informace

Poradna a salon na neinvazivní liposukce, manuální a přístrojové lymfo drenáže, výživový poradce, zdravý životní styl altetrnativní medicína a léčitelé.

Kontakty

Ulice Sarajevská 5
Město Praha
Telefon +420 604 103 859
E-mail o.tyls@seznam.cz
Web www.salon-naturi.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Naturi? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pobočka poradny MUDr. Karla Erbena měří hladinu homocysteinu (HCY).

Metoda předchází a koriguje probíhající závažná onemocnění i ta, která jsou klasickou medicínou velmi těžko zvládnutelná.

Alternativní medicína je poradnou s přístupem celostní medicíny, tedy medicíny, která hledá příčinu chorob a napomáhá je odstranit, čímž eliminuje-odstraňuje důsledky (pozor, není náhradou klasické medicíny!).

Certifikovaní poradci měří stav Vašeho organizmu přístroji F-SCAN, SALVIA. Oberon Quantum, Metatron

Pracujeme s metodou ZAPPER, JOALIS a METATRON

Zjišťujeme též parazitální, plísňové, virové a bakteriální zatížení.

Jsme schopni na přístrojích ZAPPER a plazma generátoru aplikovat frekvence na elIminici různých typů onemocnění. Detoxikace organizmu pomocí potravinových doplňků firem Siberian Helth a LR a jiných.

V naší poradně se dozvíte co a jak a pomůžeme Vám řešit Vaše zdravotní problémy. Revoluční hubnutí přistupuje s metodou revolučního hubnutí k trvalému snížení nadváhy bez jojo efektu. Náš certifikovaný výživový poradce Vám doporučí nejlepší skladbu stravy pro Vás. Hubneme i pomocí moderních přístrojů metodami RF a kavitace přístrojem OLYPODERMA.

Provádíme celou řadu masáží a jsme specialisté na lymfo drenáže s certifikací MZ. Eliminujeme z části nebo zcela celulitidu. Poradna vybere to nejlepší pro Vás a Vaši pleť. Pracujeme s přístroji špičkové technologie, mezoterapii provádíme počítačem PISTOR 5.

Provádíme fytoterapie pomocí červeného světla a modrého světla. Řešíme akné, lupenku, atopický ekzém. Ošetřujeme a doporučujeme výrobky kosmetiky RYOR a jiné. Trvalou depilaci provádíme přístroji IPL a laserem. Naší činnost zabezpečují externě i jiné právní subjekty s patřičným odborným oprávněním.

Nejbližší slevy

–27 %

Akce duben Glamour Lashes 3D

Akce duben Glamour Lashes 3D

1600 Kč končí zítra
–41 %

Akce duben Glamour Lashes Flat

Akce duben Glamour Lashes Flat

1000 Kč končí zítra

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace