Profesionální vlasová kosmetika

Články

Jak pečovat o vlasy v zimě?

Zimní období je pro vlasy obzvláště náročné. Jsou vystaveny extrémním výkyvům teplot a vlhkosti vzduchu. Suchý a teplý vzduch, který je důsledkem zapnutého topení v domácnosti, kanceláři nebo autě, negativně ovlivňuje úroveň hydratace vlasů, oslabuje jejich strukturu. Přitom v kteroukoli roční dobu chceme mít krásné vlasy. Často se právě v zimě začnou objevovat problémy s vlasy, které se dříve nevyskytovaly. I dobře vyživené a upravené vlasy mohou začít ztrácet svou vitalitu a pružnost. Objevují se roztřepené konečky, jejichž vzniku jsou nejvíce vystaveni lidé se středně dlouhými a dlouhými vlasy. Faktorů, které mají na krásné vlasy negativní vliv, je celá řada. Mezi klíčové viníky bezesporu patří již zmíněné velké amplitudy teplot a vlhkosti vzduchu. Důležitá je také změna oblečení Teplé čepice, roláky, tlusté šály nebo vysoké límce kabátu vystavují vlasy dodatečnému tření a mechanickému poškození.

před 5 dny

Jarní trendy v barvách na vlasy pro rok 2023? Budete mít odvahu je vyzkoušet?

První měsíc v novém roce je pomalu za námi, a vy uvažujete nad tím, že byste podstoupila jistou změnou ve svém image? Zkuste si představit svěží jarní barvu vlasů (měděnou, vícebarevnou nebo máslovou blond?), která vás rozzáří a zvýrazní oči. Jaký konkrétní odstín je právě „in“? Podívejte do naši fotogalerie plné inspirací pro barvu vašeho jarního účesu.

před 5 dny

KÉRASTASE SYMBIOSE, novinka v péči proti lupům

Revoluční synergický přístup v boji proti lupům poskytuje hloubkovou péči spojenou s luxusním zážitkem a zároveň posílí sebevědomí. Profesionální luxusní vlasová kosmetika Kérastase přichází s novinkou – péči o vlasy s lupy.

před 27 dny

Nové geniální vlasové nástroje, které změní váš pohled na vlasy Vytvořeno značkou babyliss, nastylováno vámi

V BaByliss doslova na vlastní vlasy známe, jak náročné je každý den upravovat těžko zkrotitelný účes, jehož úprava stojí čas, energii a notnou dávku trpělivosti. Proto jsme se rozhodli s tím něco udělat a vytvořili jsme novou řadu produktů, která vyřeší dva největší problémy našich vlasů – krepatění a špatnou kondici. Výsledkem dlouhého snažení a objevování nových technologií péče o vlasy je zcela nová řada BaByliss Hydro-Fusion.

před 3 měsíci

Ikonická salonní služba od Kérastase rozvíjí svůj potenciál.

Od svého uvedení na trh v roce 2011 se profesionální salonní služba Fusio-Dose stala žádanou mezi klienty po celém světě. V rukou Kérastase kadeřníků se Fusio-Dose stává dokonalým nástrojem cílené péče, která okamžitě vyřeší jakékoliv obavy klientů. Ti pak ze salonu odcházejí s vědomím, že jejich vlasům byla dopřána mimořádná pozornost. Díky nekonečným možnostem řešení jakéhokoli vlasového problému je Fusio-Dose velmi účinnou posilou každého kadeřníka.

před 5 měsíci

Co je to AirTouch a co od něj můžete čekat?

Termín AirTouch v překladu znamená „dotek vzduchu“. Komplexní a vícebarevné barvení na vlasech vytvoří hladké a jemné přetékání tónů, čímž lze dosáhnout s lehkostí a přirozeností většího objemu a barevné hloubky. Svěží look vás omladí.

před 7 měsíci

Projekt Matrix Start podporuje mladé talentované kadeřníky. Chce je udržet u řemesla

Kadeřníků v Čechách ubývá. Absolventi oboru se po dokončení studií často ani nezačnou řemeslu věnovat. Změnit to chce projekt Matrix Start společnosti L’Oréal Česká republika, který vyhledává, podporuje a motivuje mladé talentované studenty. Ti nejlepší začínající kadeřníci ukázali své dovednosti na mezinárodní soutěži Matrix Talent, která se uskutečnila v Pardubicích začátkem letošního května.

před 8 měsíci

Kudrnaté vlasy v rukou profesionálů

L’Oréal Professionnel Paris uvádí na trh výrazný protokol, který vkládá sílu péče o kudrnaté vlasy do rukou profesionálů. Jsme přesvědčení, že kudrnaté vlasy jsou výjimečné. A není to pouze náš názor, je to biologický fakt. Kudrnatý vlas je výsledkem působení genu, který mění tvar a zakřivení folikulu, což způsobuje zatočení vlasu kolem vlastní osy. Jedná se o dominantní gen, který se v současné době vyskytuje mnohem častěji než dříve. A jeho nositelé jsou pyšnější, než tomu bývalo před lety.

před 8 měsíci

Legendární soutěž profesionálů L’Oréal Professionnel Paris “Style & Colour Trophy” jde ještě dál: více účastníků a více zemí

V roce 2022 čeká všechny účastníky celosvětové kadeřnické soutěže souboj na téma ’’FRENCH EDITO’’

před 8 měsíci

Chystáte se do kadeřnictví? Těchto 5 věcí byste měli kadeřnici sdělit

Abyste z kadeřnictví odcházeli spokojení, musíte komunikovat. Do kadeřnického křesla většinou usedáme s jasnou představou. Chceme jen zkrátit konečky, nebo naopak provést radikální změnu. Jak předat svou představu, aby šla zrealizovat?

před 9 měsíci

Přemýšlíte nad změnou? Popelavě blond balayage je jedním z řešení

Popelavě blond balayage je světlá barva na vlasy vytvořená technikou ručně malovaného melírování. Tato technika vytváří přirozeně vypadající, měkký přechod a rozměr v celém vlasu. Životnost popelavě blond velmi závisí na vaší rutině domácí péče. Barva však obecně začíná blednout po šesti týdnech. Jak zabránit pronikání žlutých tónů a udržet svěží barvu jako od kadeřníka co nejdéle? Čtěte v našem článku.

před 9 měsíci

Inspirace na "pixie cut" krátké účesy a střihy 2022

Pixie účes je velmi krátký střih vlasů u žen, kde jsou vlasy oříznuté blízko hlavy a obličeje. Může se zdát, že se jedná o lehce chlapecký střih, ale velmi snadno se upravuje a mnoho žen je umí nosit s elegancí. K jakému tvaru obličeje se hodí který krátký střih vlasů? Pixie střihu podlehlo i mnoho celebrit, podívejte se na naše rady a inspirace ve fotogalerii.

před 9 měsíci

L‘Oréal Professionnel Paris představuje Chroma Crème

Víc než jen fialový šampon. V současné době tvoří většinu korekčních šamponů na trhu fialové šampony. MÝTUS: FIALOVÝ ŠAMPON FUNGUJE NA VŠECH MÝTUS BARVÁCH VLASŮ Panuje rozšířený mýtus, že fialový šampon účinně neutralizuje nežádoucí teplé odlesky na všech barvách vlasů. Profesionální realita je taková, že fialové šampony fungují pouze na blond vlasech – a blond vlasy má pouze 28 %* žen.

před 10 měsíci

Tohle jsou nejžádanější barvy vlasů pro rok 2022. Zkusíte je taky?

„Nový rok, nové já“ může znít otřepaně, proč ale vlasům nedopřát změnu? A rovnou trendy změnu v podobě spousty odstínů, ze kterých se vám zatočí hlava. Zatímco největší trendy v barvách posledních dvou let byly o přirozených, krásných vlasech s velmi nízkou údržbou – jako je nedotažená blond a skořicově hnědá – odborníci předpokládají, že rok 2022 bude především o zábavě, protože život se začne vracet zpět do normálu, tedy doufejme…

před rokem

L’oréal představuje nový zážitek z barvení vlasů pro uživatele doma i profesionálům v kadeřnictví

Coloright a Colorsonic, jimž se na veletrhu CES 2022 dostalo ocenění Innovation Award, posouvají uživatelskou zkušenost při barvení vlasů doma i v kadeřnictví na novou úroveň. Skupina L’Oréal představuje na CES 2022 svou nejnovější beauty tech inovaci, která revolučním způsobem mění přístup k barvení vlasů.

před rokem

Další články

Slevy v salónech krásy

–21 %

Winter Special

Hot Stones Masáž se zlatou maskou

The Emblem Prague Hotel - M Spa, Platnéřská 19, Praha

2850 Kč končí za 28 dní
–13 %

BodyWraps + Maderoterapie

Hubnoucí zábal v kombinaci s anticelulitidní masáží…

Studio Proměny Havířov, Tajovského 1157/2, Havířov

1990 Kč končí za 29 dní