Styl celebrit - články

Nejhezčí podzimní účesy pro všechny délky vlasů

I když nejsme zrovna nadšené, že se léto chýlí ke konci, stále se můžeme nadchnout pro nový začátek, který přichází kolem začátku podzimu. Předmětem zájmu jsou naše vlasy, jejich oživení po létě a touha po změně.

před 6 měsíci

10+ Celebrit před a po úpravě ve Photoshopu

Často vidáme fotky celebrit, které vypadají tak dokonale, až je těžké uvěřit, že jsou i skutečné. Než se s nimi začnete srovnávat, mějte na paměti, že jejich fotografie jsou obvykle upravené ve photoshopu.

před 7 měsíci

Slavnostní vyhlášení L’Oréal S​TYLE & COLOUR TROPHY

Prestižní světová kadeřnická soutěž se do České republiky vrátila po pěti letech, za to ve velkém stylu. Udílení cen se konalo v pátek 27. května a následoval párty galavečer, kde se oslavovalo. Pro český profesionální kadeřnický svět je návrat a udílení cen Color trophy přehlídkou nejlepších a nejkreativnějších účesů. Pro mladé kadeřníky je velkou motivací možnost zviditelnit svoji práci a posbírat cenné zkušenosti.

před 10 měsíci

Soutěž Kadeřník roku zná svého vítěze

V pražském Foru Karlín proběhlo v sobotu 16. dubna 2016 vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, která již čtrnáctým rokem probíhá za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky společnosti Henkel. Titul Kadeřník roku 2015 (Hairdresser of the Year) získala Misha Čadková ze salonu MISHA/hair studio.

před 12 měsíci

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016

Agentura Elite vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016.

Castingy se uskuteční ve dnech od 25. dubna do 9. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm a muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 182 cm. Ambasadorkou soutěže se pro tento ročník stala topmodelka Zuzana Stráská, která se bude spolu s porotou podílet na výběru semifinalistů a zároveň bude provázet všemi castingy.

před 12 měsíci

Zlaté glóby 2016 - prohlédněte si nejlepší róby a make-up celebrit

Zlaté glóby jsou dokonalou přehlídkou celebrit a jejich stylistů. Jak si hvězdy poradily tentokrát, komu to podle nás slušelo nejvíc?

před rokem

Jaké byly svatební šaty celebrit v roce 2015?

Podívejte na tu nádheru. Přinašíme nejakrásnější svatební šaty, které jsme mohli obdivovat na celebritách v Česku, Slovensku i USA.

před rokem

Nejhorší beauty trendy roku 2015

Které vlasové a make-up trendy nepotrvají do roku 2016?

před rokem

22 nejkrásnějších brunet Hollywoodu

Každý dokonalý účes si vyžaduje krásnou barvu vlasů. Představujeme Vám brunet odstíny, které milujeme! Krásné vlasy a ještě půvabnější nositelky.

před rokem

Nejlépe oblečené dámy na Emmy Awards 2015

Časopis Elle vyhlásil 8 celebrit, kterým to na červeném koberci slušelo nejvíce.

před rokem

Podívejte na šokující transformaci Meg Ryan

Jak to vypadá, když úsměv bolí? Když se řekne plastická chirurgie, v Hollywoodu asi nenajdete člověka, který by nepodstoupil sebemenší zákrok či úpravu.

před rokem

5 tipů na šperky pro každodenní nošení

Každá žena by chtěla mít ve své sbírce šperků něco, co může nosit každý den. Nebaví Vás každý den vymýšlet, jaký doplněk k oblečení si vyberete? Zde je pět tipů právě pro ty, které neví, co nosit každodenně a co neomrzí. Také znáte masivní náhrdelníky s velkými barevnými kameny? Ano, jsou sice krásné, ale na každodenní nošení se příliš nehodí. Působí extravagantně, což se hodí pro slavnostnější příležitost, než-li do práce. Výrazné šperky proto raději ponechte ráno doma. Ženy ovšem potřebují šperky, které odpovídají jejich profesi a osobnosti. Například do kanceláře se zaměřte na decentní jednoduché šperky. Pokud přeci jen máte na sobě ráda nějaký výraznější šperk, tak můžete nosit modely s menšími kamínky, ale už byste měla volit decentnější oblečení. V kurzu jsou ovšem stále šperky různých tvarů, např. srdce, květiny, slzy.

před rokem

"Sama sobě kadeřnicí" - Kadeřnická akademie

Takový objem informací, týkajících se péče o vlasy v žádném jiném kurzu nenajdete. Vaše vlasy si zaslouží, abyste ovládala základy správného mytí vlasů, přes barvení, volbu vhodných pomůcek a přípravků až po finální styling účesu. Zkrátka se z Vás stane odborník na Vaše vlasy.

před rokem

Nový účes Jennifer Lopez - krátké vlasy?

Jennifer Lopez (45) zveřejnila na Instagramu její nový sestřih, který okomentovala „Short hair don't care…“ Co na to říkáte? Sluší Jennifer krátší vlasy nebo u Vás vítězí dlhé vlasy?

před rokem

Nejvydařenější proměny obočí u celebrit v roce 2015

Obočí je základem obličeje, protože utváří náš celkový vzhled nebo vyzdvihuje črty tváře. Podívejte na ohromující evoluci obočí u celebrit – Madonna, Taylor Swift a další známé tváře předvedou správně upravené obočí. Hodně diskutované téma – řidké obočí, slabé nebo chybějící obočí. Jak získali husté a výrazné obočí celebrity a jak je nové obočí změnilo? Podívejte v naší galerii. Která dáma potřebovala změnu nejvíce? Který tvar obočí byste chtěla mít také?

před rokem

Další články

Slevy v salónech krásy

–31 %

AKCE s profesionální značkou Glamour Lashes 1:1

AKCE s profesionální značkou Glamour Lashes 1:1

Le Chat salon, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

900 Kč končí za měsíc
18000 Kč

Rekvalifikační kurz Permanentní make-up - akreditováno MŠMT

Akreditovaný kurz Permanentní make-up. Kosmetické tetování …

Kosmetické studio Beauty cow, Mezírka 8, Brno

18000 Kč končí za měsíc
–38 %

Permanentní make-up obočí vláskováním

Sleva na permanentní make-up - vláskování obočí - v…

Kosmetické studio Beauty cow, Mezírka 8, Brno

2000 Kč končí za měsíc

Kosmetické kurzy s certifikátem a razítkem MŠMT

Kosmetické kurzy - akreditované a povolené MŠMT s…

Kosmetické studio Beauty cow, Mezírka 8, Brno

končí za měsíc
–54 %

Masáž 60 minut

Relaxační masáž bio kokosovým olejem

Galerie Babette, Pobialova 15, Ostrava

299 Kč končí za 2 dny

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace