Styl celebrit - články

Ofina 20x jinak - jak ji nosí celebrity?

Pokud je náročná údržba jediným důvodem, proč si u kadeřníka neříct o ofinu, budeme se Vás snažit přesvědčit o opaku. Inspirujte se u celebrit, které účesy s ofinou nosí jak na slávnostní příležitost, tak i běžné nošení.

před 10 měsíci

Nejkrásnější herečky 90.let - tehdy a nyní

90. léta jsou dávno pryč, ale zdá se, jako by to byly jen včera. Pamatujete si, jak jsme spěchali domů, jenom abysme sledovali naši oblíbenou show, obdivovali ohromující supermodelky a zpívali slavné hity? Jak ten čas letí!

před 10 měsíci

OliOla organic beauty. Salon, kde se snoubí krása, zdraví a ekologie

Studio bio krásy OliOla je první, ryze ekologický salon v Praze. A co přesně to znamená? Konečně si nebudete muset vybírat mezi zdravím, krásou a ekologií.

před 10 měsíci

Nejhezčí podzimní účesy pro všechny délky vlasů

I když nejsme zrovna nadšené, že se léto chýlí ke konci, stále se můžeme nadchnout pro nový začátek, který přichází kolem začátku podzimu. Předmětem zájmu jsou naše vlasy, jejich oživení po létě a touha po změně.

před rokem

10+ Celebrit před a po úpravě ve Photoshopu

Často vidáme fotky celebrit, které vypadají tak dokonale, až je těžké uvěřit, že jsou i skutečné. Než se s nimi začnete srovnávat, mějte na paměti, že jejich fotografie jsou obvykle upravené ve photoshopu.

před rokem

Slavnostní vyhlášení L’Oréal S​TYLE & COLOUR TROPHY

Prestižní světová kadeřnická soutěž se do České republiky vrátila po pěti letech, za to ve velkém stylu. Udílení cen se konalo v pátek 27. května a následoval párty galavečer, kde se oslavovalo. Pro český profesionální kadeřnický svět je návrat a udílení cen Color trophy přehlídkou nejlepších a nejkreativnějších účesů. Pro mladé kadeřníky je velkou motivací možnost zviditelnit svoji práci a posbírat cenné zkušenosti.

před rokem

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016

Agentura Elite vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016.

Castingy se uskuteční ve dnech od 25. dubna do 9. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm a muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 182 cm. Ambasadorkou soutěže se pro tento ročník stala topmodelka Zuzana Stráská, která se bude spolu s porotou podílet na výběru semifinalistů a zároveň bude provázet všemi castingy.

před rokem

Zlaté glóby 2016 - prohlédněte si nejlepší róby a make-up celebrit

Zlaté glóby jsou dokonalou přehlídkou celebrit a jejich stylistů. Jak si hvězdy poradily tentokrát, komu to podle nás slušelo nejvíc?

před 2 lety

Jaké byly svatební šaty celebrit v roce 2015?

Podívejte na tu nádheru. Přinašíme nejakrásnější svatební šaty, které jsme mohli obdivovat na celebritách v Česku, Slovensku i USA.

před 2 lety

Nejhorší beauty trendy roku 2015

Které vlasové a make-up trendy nepotrvají do roku 2016?

před 2 lety

22 nejkrásnějších brunet Hollywoodu

Každý dokonalý účes si vyžaduje krásnou barvu vlasů. Představujeme Vám brunet odstíny, které milujeme! Krásné vlasy a ještě půvabnější nositelky.

před 2 lety

Nejlépe oblečené dámy na Emmy Awards 2015

Časopis Elle vyhlásil 8 celebrit, kterým to na červeném koberci slušelo nejvíce.

před 2 lety

Podívejte na šokující transformaci Meg Ryan

Jak to vypadá, když úsměv bolí? Když se řekne plastická chirurgie, v Hollywoodu asi nenajdete člověka, který by nepodstoupil sebemenší zákrok či úpravu.

před 2 lety

5 tipů na šperky pro každodenní nošení

Každá žena by chtěla mít ve své sbírce šperků něco, co může nosit každý den. Nebaví Vás každý den vymýšlet, jaký doplněk k oblečení si vyberete? Zde je pět tipů právě pro ty, které neví, co nosit každodenně a co neomrzí. Také znáte masivní náhrdelníky s velkými barevnými kameny? Ano, jsou sice krásné, ale na každodenní nošení se příliš nehodí. Působí extravagantně, což se hodí pro slavnostnější příležitost, než-li do práce. Výrazné šperky proto raději ponechte ráno doma. Ženy ovšem potřebují šperky, které odpovídají jejich profesi a osobnosti. Například do kanceláře se zaměřte na decentní jednoduché šperky. Pokud přeci jen máte na sobě ráda nějaký výraznější šperk, tak můžete nosit modely s menšími kamínky, ale už byste měla volit decentnější oblečení. V kurzu jsou ovšem stále šperky různých tvarů, např. srdce, květiny, slzy.

před 2 lety

"Sama sobě kadeřnicí" - Kadeřnická akademie

Takový objem informací, týkajících se péče o vlasy v žádném jiném kurzu nenajdete. Vaše vlasy si zaslouží, abyste ovládala základy správného mytí vlasů, přes barvení, volbu vhodných pomůcek a přípravků až po finální styling účesu. Zkrátka se z Vás stane odborník na Vaše vlasy.

před 3 lety

Další články

Slevy v salónech krásy

–60 %

Prodlužování řas Diamond Lashes 999 Kč

Nyní akce nový set 999kč

Prodlužování řas, Náměstí Svobody 1, Blansko

999 Kč končí za měsíc
–47 %

Lymfodrenáž přístrojová

AKCE - Lymfodrenáž přístrojem BALLANCER

Studio Bonton, Plzeňská 1084, Třemošná

800 Kč končí za 10 dní
–33 %

Kosmetika Matis Paris

Kosmetika Matis Paris

Le Chat salon, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

600 Kč končí za měsíc

Akční balík

Procedura proti vráskám + pilling obličeje = 799,-Kč +masáž…

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 25 dní
valentyn-ve-dvou-cely-unor-se-slevou-30

VALENTÝN VE DVOU CELÝ ÚNOR SE SLEVOU 30%

VALENTÝN VE DVOU CELÝ ÚNOR SE SLEVOU 30%

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

končí za 9 dní

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace