Účesy a vlasy - články

ČESKO A SLOVENSKO HLEDÁ NEJLEPŠÍHO KADEŘNÍKA ROKU 2017!

Hledejte inspiraci v soutěži Kadeřník roku! To, co znamená Oscar ve světě filmu a Grammy ve světě hudby, znamená Hairdressing Awards pro kadeřníky. V únoru odstartoval již 15. ročník této mezinárodně uznávané soutěže, kterou organizuje Schwarzkopf Professional.

před měsícem

Jarní účesy pro polodlouhé vlasy, zvolíte mikádo nebo jenom barvení vlasů?

Nezáleží na tom, jestli máte kadeře nebo rovné vlasy, teď se připravte na změnu. Přinášíme vám dávku inspirace na jarní a letní účesy, které radí klientkám stylisté po celém světě.

před měsícem

NOVINKA: Syoss SalonPLEX Inovace profesionální vlasové péče na doma

Nešetrná péče, chemické ošetření, neustálé vysoušení horkým vzduchem, kulmování nebo žehlení. To jsou nejčastější příčiny poškození vlasů, které je pak vidět na první pohled. Poškozené vlasy vypadají suše a matně a jsou náchylné k lámání a třepení konečků. Řešení nyní nabízí revoluční regenerační technologie značky Syoss, jež nyní pomůže zmírnit poškození vlasů a zajistí jim opět zdravý vzhled.

před měsícem

Nová BLONDME řada chrání vlasy během zesvětlování, odbarvování a barvení

Nastává zcela nova éra blond dokonalosti. Oblíbená BLONDME řada od Schwarzkopf Professional je nyní ještě dokonalejší a navíc obsahuje revoluční bonding technologii.

Bonding technologie vzaly kadeřnický svět útokem a měly k tomu dobrý důvod. Tato technologie aktivně přeměňuje poškozené, polámané a vybledlé vlasy prostřednictvím opětovného propojení a obnovení disulfidových vazeb uvnitř vlasové struktury.

před 3 měsíci

Sbohem, poškozené vlasy

Můžete mít sebelepší střih, ale pokud vaše vlasy nevypadají zdravě, stejně se svým vzhledem nebudete spokojena. Připomínají-li vysušenou slámu bez lesku, jsou nepoddajné, lámou se a mají roztřepené konečky, přišel čas zakročit a změnit své návyky.

před 4 měsíci

20 celebrit, které prošly v roce 2016 změnou účesu velmi úspěšně

Hledáte inspiraci pro nový účes, nebo jen střih či barvu vlasů? Určitě se poučíte nebo nadchnete v naší fotogalerii.

před 4 měsíci

Padají vám vlasy? Pomůže tradiční čínská medicína

Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme ve společnosti, která klade velký důraz na vnější vzhled. Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších ukazatelů fyzické přitažlivosti. Kvalita a hlavně hustota vlasů je zásadní pro pocit sebevědomí například při navazování partnerských vztahů. Hraje ovšem důležitou roli i při budování pracovních a společenských vztahů.

před 6 měsíci

Účesy z polodlouhých vlasů

Podzim je ideální čas vyzkoušet některé nové účesy nebo střihy pro polodlouhé vlasy v práci nebo ve škole. 14 tipů na nové vlasy v naší fotogalerii pod článkem.

před 6 měsíci

Kadeřnictví v Praze a salón Esmina

Provozovat kadeřnictví v Praze je svým způsobem zodpovědnost, protože musíte neustále reagovat na aktuální trendy a nové techniky. Právě to je jedna z předností salónu Esmina, který nabízí kompletní kadeřnické služby v Praze. Kvalitní střih je zkrátka základem dokonalých vlasů, ale na druhou stranu není zdaleka vším, svou roli samozřejmě hraje i barva, popřípadě prodloužení vlasů. Všechno tohle kadeřníci zvládají perfektně a prošly několika specializovanými školeními.

před 6 měsíci

Dětské vlásky: Potřebují speciální péči?

Víte jak pečovat o dětské vlásky? Co je pro zdravý vývoj vlasů důležité? Zeptali jsme se odborníka! Péči o dětské vlasy je třeba rozdělit do několika vývojových etap. Liší se u dětí do jednoho roku, dalším mezníkem je sedmý rok života, kdy už o vlasy můžeme pečovat jako u dospělých.

před 7 měsíci

Vlasy zničené domácím barvením? Víme jak na ně!

Dopadlo domácí barvení vlasů průšvihem? V síti kadeřnických salonů KLIER se o vás postaráme! Vlasy jsou polámané, barva nerovnoměrná, či dokonce úplně jiná než jste očekávali? Co s tím? Raději se svěřte do rukou odborníka. Markéta Brocková se stará o vlasy klientů v největší síti kadeřnických salonů již 17 let. Prozradí, jak takové vlasy zachránit! A také jak o ně pečovat doma, aby barva vydržela.

před 7 měsíci

OMBRÉ s vůní jahod: S BlondMe se stanete královnou večírků!

Jakých efektů je možné se smývatelnými barvami BlondMe od Schwarzkopf Professional dosáhnout, prozradil Martin Loužecký ze salonu Hairthusiasts.

před 8 měsíci

Nová řada BC OIL MIRACLE: Další generace účinné olejové péče pro zdravé vlasy

Vlasová péče v salonu vychází z luxusního ošetření, jehož výsledkem jsou lesklé a zdravě vypadající vlasy. A právě tento výsledek přináší BC OIL MIRACLE od Schwarzkopf Professional! Luxusní pečující řada nabízí našim partnerským salonům cílenou péči obohacenou o oleje pro každý typ vlasů. Čím je tak speciální?

před 9 měsíci

FIBREPLEX představuje posilující novinky pro zdravě vypadající vlasy a dlouhotrvající zářivou barvu

Zesvětlování a barvení nikdy nebylo tak šetrné! FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional minimalizuje oxidativní poškození uvnitř vlasu v důsledku chemických procesů a omezuje lámání vlasů až o 94 %. Nyní FIBREPLEX nabízí skutečnou pečující inovaci pro oslnivou barvu: nový FIBREPLEX Šampon obohacuje stávající systém a přináší dlouhotrvající ochranu barvy, intenzivní vyživení a zdravý lesk.

před 10 měsíci

Barva bez závazků: Zářivá blond s jemnými pastelovými odstíny

Spontánní barevné hry a flexibilní výsledky – díky BLONDME Instant Blushes nabízí svým partnerským salonům Schwarzkopf Professional ještě více možností experimentování s blond odstíny. Čtyři trendové tóny zahalí vlasy do zářivých pastelových odstínů – od ledového, nefritového a jahodového po ocelově modrý – možné je všechno!

před 10 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

599 Kč

Melír nebo barva + stříhání pro vlasy po ramena

Barva/melír, střih a úprava vlasů pro polodlouhé vlasy

Studio BlanQ, Blanická 6, Praha 2

599 Kč končí za 8 dní
–37 %

Štíhlejší rychle a bez kompromisů s měsíční permanentkou na estetická ošetření

Využijte měsíční anebo 14-ti denní permanentku na hubnoucí…

MANELO - BEAUTY SALON, Zelný Trh 11, Brno

1199 Kč končí za 16 hodin
–9 %
osetreni-ovocnymi-kyselinami

Ošetření ovocnými kyselinami

Chemický peeling

i studio, Legií 1923, Nová Paka

590 Kč končí za 14 hodin
–38 %

Permanentní make-up obočí vláskováním

Sleva na permanentní make-up - vláskování obočí - v…

Kosmetické studio Beauty cow, Mezírka 8, Brno

2000 Kč končí za 13 dní
–50 %

Denní a večerní make up, líčení na svatby, foto, módní přehlídky a poradentství v oblasti líčení

Denní a večerní make up, líčení na svatby, foto, módní…

Le Chat salon, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

500 Kč končí za 12 dní

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace