Účesy a vlasy - články

Projekt ABSOLVENT 2020

V Praze, 29. května 2017 – se sešli majitelé nejprestižnějších pražských kadeřnických salonů na středním odborném učilišti kadeřnickém Praha 8, Karlínské náměstí! Pod záštitou Českého kadeřnického institutu tím skončila první fáze projektu ABSOLVENT 2020, který si dal za úkol posílit komplexní rozvoj kadeřnického řemesla. Jedná se o soubor jednotlivých kroků, které by měly odrazit současné potřeby trhu.

před 11 dny

Účesové trendy pro léto 2017

Jaké účesy budou trendy letos v létě? Vytvořte si účes, díky kterému zazáříte! Léto je obdobím mnoha akcí, letní párty, grilování s přáteli, lenošení u vody… a všechny tyto aktivity si vyžadují jiný účes. Kadeřnice z KLIER, největší sítě kadeřnických salonů u nás, připravily tři letní účesy a tipy, jak je vyzdobit. Připojily také doporučení pro letní péči o vlasy. Nechte se inspirovat a buďte v létě neodolatelná!

před měsícem

30x Trendy účesy z dlouhých vlasů pro rok 2017 (fotogalerie)

Dlouhé účesy vám dávají mnoho variability, existuje tolik skvělých účesů, které můžete vyzkoušet, díky nimž váš celkový vzhled vypadá hezky, efektně, bohémsky, rocker chic

před měsícem

Jak pečovat o vlasy v létě?

Poradíme Vám, jak zabránit zničení vlasů v letních měsících. Nedostatečná péče o vlasy v letních měsících se může pořádně vymstít. Během léta vystavujeme vlasy mnoha rizkovým faktorům, které se na nich mohou podepsat.

před měsícem

Jarní účesy pro polodlouhé vlasy, zvolíte mikádo nebo jenom barvení vlasů?

Nezáleží na tom, jestli máte kadeře nebo rovné vlasy, teď se připravte na změnu. Přinášíme vám dávku inspirace na jarní a letní účesy, které radí klientkám stylisté po celém světě.

před 3 měsíci

NOVINKA: Syoss SalonPLEX Inovace profesionální vlasové péče na doma

Nešetrná péče, chemické ošetření, neustálé vysoušení horkým vzduchem, kulmování nebo žehlení. To jsou nejčastější příčiny poškození vlasů, které je pak vidět na první pohled. Poškozené vlasy vypadají suše a matně a jsou náchylné k lámání a třepení konečků. Řešení nyní nabízí revoluční regenerační technologie značky Syoss, jež nyní pomůže zmírnit poškození vlasů a zajistí jim opět zdravý vzhled.

před 4 měsíci

Nová BLONDME řada chrání vlasy během zesvětlování, odbarvování a barvení

Nastává zcela nova éra blond dokonalosti. Oblíbená BLONDME řada od Schwarzkopf Professional je nyní ještě dokonalejší a navíc obsahuje revoluční bonding technologii.

Bonding technologie vzaly kadeřnický svět útokem a měly k tomu dobrý důvod. Tato technologie aktivně přeměňuje poškozené, polámané a vybledlé vlasy prostřednictvím opětovného propojení a obnovení disulfidových vazeb uvnitř vlasové struktury.

před 5 měsíci

Sbohem, poškozené vlasy

Můžete mít sebelepší střih, ale pokud vaše vlasy nevypadají zdravě, stejně se svým vzhledem nebudete spokojena. Připomínají-li vysušenou slámu bez lesku, jsou nepoddajné, lámou se a mají roztřepené konečky, přišel čas zakročit a změnit své návyky.

před 5 měsíci

20 celebrit, které prošly v roce 2016 změnou účesu velmi úspěšně

Hledáte inspiraci pro nový účes, nebo jen střih či barvu vlasů? Určitě se poučíte nebo nadchnete v naší fotogalerii.

před 6 měsíci

Padají vám vlasy? Pomůže tradiční čínská medicína

Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme ve společnosti, která klade velký důraz na vnější vzhled. Vlasy jsou jedním z nejdůležitějších ukazatelů fyzické přitažlivosti. Kvalita a hlavně hustota vlasů je zásadní pro pocit sebevědomí například při navazování partnerských vztahů. Hraje ovšem důležitou roli i při budování pracovních a společenských vztahů.

před 8 měsíci

Účesy z polodlouhých vlasů

Podzim je ideální čas vyzkoušet některé nové účesy nebo střihy pro polodlouhé vlasy v práci nebo ve škole. 14 tipů na nové vlasy v naší fotogalerii pod článkem.

před 8 měsíci

Kadeřnictví v Praze a salón Esmina

Provozovat kadeřnictví v Praze je svým způsobem zodpovědnost, protože musíte neustále reagovat na aktuální trendy a nové techniky. Právě to je jedna z předností salónu Esmina, který nabízí kompletní kadeřnické služby v Praze. Kvalitní střih je zkrátka základem dokonalých vlasů, ale na druhou stranu není zdaleka vším, svou roli samozřejmě hraje i barva, popřípadě prodloužení vlasů. Všechno tohle kadeřníci zvládají perfektně a prošly několika specializovanými školeními.

před 8 měsíci

Dětské vlásky: Potřebují speciální péči?

Víte jak pečovat o dětské vlásky? Co je pro zdravý vývoj vlasů důležité? Zeptali jsme se odborníka! Péči o dětské vlasy je třeba rozdělit do několika vývojových etap. Liší se u dětí do jednoho roku, dalším mezníkem je sedmý rok života, kdy už o vlasy můžeme pečovat jako u dospělých.

před 9 měsíci

Vlasy zničené domácím barvením? Víme jak na ně!

Dopadlo domácí barvení vlasů průšvihem? V síti kadeřnických salonů KLIER se o vás postaráme! Vlasy jsou polámané, barva nerovnoměrná, či dokonce úplně jiná než jste očekávali? Co s tím? Raději se svěřte do rukou odborníka. Markéta Brocková se stará o vlasy klientů v největší síti kadeřnických salonů již 17 let. Prozradí, jak takové vlasy zachránit! A také jak o ně pečovat doma, aby barva vydržela.

před 9 měsíci

OMBRÉ s vůní jahod: S BlondMe se stanete královnou večírků!

Jakých efektů je možné se smývatelnými barvami BlondMe od Schwarzkopf Professional dosáhnout, prozradil Martin Loužecký ze salonu Hairthusiasts.

před 10 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

–29 %

3D prodloužení řas

3D prodloužení řas

Le Chat salon, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za 4 dny
–31 %

ZDARMA voucher

ZDARMA voucher v hodnotě 500 kč

My pleasure store, Orebitská 13, Praha 3

1090 Kč končí za 10 dní

Letní akce v Zenergy thajské masáže

Pohodové léto v Zenergy - thajské masáže a Zenergy -…

Zenergy thajské masáže Brno, Křenová 8, Brno

končí za 2 měsíce
–20 %

Anticelulitidní masáž manuální

Jedná se o ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ pro všechny "postižené"…

Relax Benefit s.r.o., Ostrožná 38, Opava

680 Kč končí za měsíc

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace