Zdraví a hubnutí - články

Jarní probuzení: kompletní průvodce detoxem pleti a těla

Jak se příroda probouzí k novému životu, je na čase i pro nás očistit a obnovit naše tělo i pleť. Jarní detox představuje ideální příležitost, jak se zbavit toxinů nahromaděných během zimních měsíců, obnovit energii a vrátit pleti ztracený jas. Tento článek vás provede důvody, proč je detox tak důležitý, jak jej efektivně provést, jaké má výhody a jak vám v tomto procesu mohou pomoci odborníci.

před 3 měsíci

Odhalte tajemství pevného těla: Komplexní přístup k dokonalé postavě

V dnešní době, kdy každý den čelíme novým výzvám a stresům, se může zdát, že udržet si pevné a zdravé tělo je téměř nemožný úkol. Avšak s pravým mixem cvičení, správnou stravou a vhodným životním stylem, můžete odhalit tajemství své dokonalé postavy. A pro ty, kdo hledají rychlejší výsledky, existují i invazivní metody, které mohou proces urychlit. Tento článek vám přiblíží, jak dosáhnout pevného těla, o kterém jste vždy snily.

před 3 měsíci

Karob jako méně známá ale velmi cenná superpotravina

Spousta lidí chuť karobu přirovnává k čokoládě a nejsou tak daleko od pravdy. Karob má totiž skutečně podobnou chuť i účinky jako čokoláda, navíc je pro naše tělo mnohem prospěšnější.

před 5 měsíci

Chlorella a její účinky

Chlorella je zelená mikroskopická jednobuněčná řasa, která se vyskytuje ve shlucích či jednotlivě ve slané i sladké vodě. Na naší Zemi žije přes 30 miliónů let. S dostatkem slunce, čisté vody a vzduchu se snadno reprodukuje buněčným dělením rychlostí 4 nových buněk za každých 17 až 24 hod.

před 7 měsíci

10 nejluxusnějších ošetření v kosmetických a kadeřnických salonech krásy světa. Z cen ošetření se vám zatočí hlava!

Rádi byste si dopřáli něco opravdu výjimečného a luxusního? Níže najdete deset nejexkluzivnějších kosmetických a kadeřnických ošetření, které nabízí salony krásy po celém světě.

před rokem

Na co je dobrá maderoterapie? Pro koho je vhodná a proč podstoupit maderoterapii?

Maderoterapie je relaxační a léčebná procedura, která používá dřevěné nástroje k masáži těla. Její původ sahá až do dávné Číny a Indie. Maderoterapie je technika masáže, která používá dřevěné válečky a příslušenství k aktivaci cirkulace krve a lymfy, zlepšení tonusu svalů a redukci celulitidy. Tato terapie je stále populárnější v kosmetických salonech a wellness centrech a poskytuje mnoho výhod pro zdraví a pohodu.

před rokem

Domácí chlorella recepty pro zdravou pleť a vlasy?

Chlorella je zelená řasa, která obsahuje mnoho živin pro zdraví, včetně antioxidantů, vitaminů a minerálů. Tyto živiny mohou pomoci zlepšit zdraví pokožky a vlasů, takže zde je několik receptů, které můžete vyzkoušet:

před rokem

Které superpotraviny zařadit do vaší péče o pleť? Číslo 5 je překvapení!

Stravování a péče o pleť jsou dvě oblasti, které jsou obzvlášť důležité pro zdraví a vzhled pleti. Víte, že to, co jíte, má vliv na váš vzhled? Víte, jak se postarat o pleť, aby byla zdravá? Stravování a péče o pleť jsou různě provázané. To, co jíte, má vliv na to, jak vaše pleť vypadá a jak se cítí. Zdravá strava s vysokým obsahem vitamínů a minerálů je pro pokožku klíčem k dobrému vzhledu. Doporučuje se jíst potraviny bohaté na vitamíny A, B, C a E, zinok a selen. Doplňte potraviny bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro pleť velmi užitečné. Důležité je také pravidelné pití dostatku vody. Voda pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a zdravou. Používání kvalitních hydratačních a čisticích prostředků je také důležité. Používejte produkty, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a neobsahují chemikálie, které by mohly poškodit pokožku.

před rokem

Účinky a výhody maderoterapie, jak často si ji dopřát a s jakými výsledky můžete počítat?

Maderoterapie je masážní technika, která zahrnuje použití dřevěných nástrojů, jako jsou tyčinky, válečky a hřebeny, k hnětení, relaxaci a manipulaci se svaly a měkkými tkáněmi těla. Tato technika může být použita k poskytnutí úlevy od bolesti, snížení svalového napětí, zlepšení krevního oběhu a zvýšení flexibility.

před rokem

Které antioxidanty je nejdůležitější přijímat ve formě potravy pro hezkou pleť a vlasy?

Antioxidanty jsou důležité pro zdravou pokožku, vlasy a celkové zdraví. Pomáhají chránit před škodlivými účinky volných radikálů, což jsou nestabilní molekuly, které mohou poškodit buňky a vést k předčasnému stárnutí. Existuje mnoho různých typů antioxidantů a každý z nich má jiné výhody. Zde jsou některé z nejdůležitějších antioxidantů, které lze získat z potravin a kosmetiky pro krásnou pleť a vlasy.

před rokem

Formování postavy bez cvičení? Zkuste LPG masáž

LPG masáž, také známá jako Lipomassage, je inovativní ošetření tvarování těla, které je navrženo tak, aby přetvořilo postavu, zmírnilo celulitidu a zlepšilo texturu pokožky. Ošetření je neinvazivní a využívá přístroj, který kombinuje tlak, masáž a radiofrekvenci ke stimulaci přirozeného procesu regenerace tkání v těle.

před rokem

4 nejčastější chyby ve snaze o změnu životního stylu

Změna každodenních návyků, včetně pohybu a stravování, se stala jedním z hlavních témat během pandemie. Zatímco mnoho lidí se s nabranými kily potýká doteď, někteří využili čas k tomu, aby se více soustředili sami na sebe a na svoje zdraví. Jak to udělat, abyste stejného výsledku dosáhli také?

před rokem

Jak na celulitidu a co ji skutečně odstraní?

Celulitida vytváří nevzhledné hrbolky, jamky, nerovnosti a rýhy na kůži. Jaké jsou osvědčené kosmetické procedury a přístrojová ošetření, které zabírají? V článku vám přinášíme odpovědi na otázky: co je to celulitida, jaké stupně celulitidy rozeznáváme, příčiny vzniku celulitidy, jak se zbavit celulitidy a různá ošetření, která napomáhají zmírnit projevy či zcela odstranit celulitidu.

před rokem

Slyšeli jste o maderoterapii a její účinky na celulitidu?

Maderoterapie je neinvazivní technika používaná na odstranění celulitidy pomocí dřevěných válečků pro zlepšení proudění lymfy, nastartování metabolismu a vylučování toxinů nahromaděných v podkoží způsobujících pomerančovou kůži. Co je maderoterapie (wood therapy, maderotherapy), jak probíhá a kdy jsou vidět první výsledky?

před rokem

Genitální bradavice nejsou jen nepříjemné, ale mohou způsobit i rakovinu

Svědí vás drobné pupínky v oblasti genitálií? Možná půjde o genitální bradavice. Toto infekční onemocnění obtěžuje zejména svým svěděním a při neléčení může dokonce zapříčinit vznik nádoru.

před 3 lety

Další články

Slevy v salónech krásy

–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 13 dní
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 13 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc

Nejdiskutovanější témata