Zdraví a hubnutí - články

Cvičení pro lepší postavu i psychickou pohodu

Je nemožné si nevšimnout, že v poslední době je cvičení trendem, který vyznává drtivá většina mužů i žen. Je jedno, zda chodíte běhat, jezdíte na kole, navštěvujete tělocvičnu, nebo máte hodiny pilates. Důležité je se hýbat a zdravě jíst. Nakonec zjistíte, že je to zábava.

před 6 měsíci

Hubnutí jako hlavní téma současné doby! Jak se „to“ dělá nejčastěji?

Photoshop a jiné grafické programy, které umí těla modelek upravit do dokonalých křivek, ve velké míře ovlivňují život nás všech. Nejvíce působí na ženy, které se snaží, aby jejich postavička vypadala jako ze žurnálu. Není proto divu, že hubnutí je hlavním tématem současného nejen ženského světa. Podívejte se na metody, které lidé v honbě za štíhlostí používají nejčastěji. Pomůže vám to se správným nasměrováním vašeho snažení!

před 6 měsíci

Jak na křečové žíly? Zeptali jsme se odborníka.

Sedavý způsob života, nevhodná strava a genetická zátěž – to jsou hlavní důvody, proč se i na těch nejštíhlejších pěstěných nohou mohou vytvořit nevzhledné křečové žíly. Není to pouze postrach všech milovnic sukní, ale především zdravotní problém, který může vyústit až k trombóze či bércovým vředům. Jak tedy na krásné nohy plné zdraví? Poradil nám uznávaný specialista cévní a transplantační chirurgie, lékař kliniky YES VISAGE MUDr. Peter Baláž.

před 8 měsíci

Už jste ochutnali těstoviny 21. století? Jsou dietní a ze zeleniny!

Nehodí se těstoviny k vaší snaze o zdravý životní styl, ale neradi si je odpíráte? A co byste řekli na to, že existují takové, u kterých se nemusíte bát jejich vlivu na vaše zdraví a figuru a mohli byste si jich dopřát kolik je libo? Jsou to dietní těstoviny Perfect Pasta ze zeleniny, které jsou u nás poměrně žhavou novinkou, ale už teď patří k nejoblíbenějším dietním potravinám.

před 10 měsíci

Léčivky z lůna čisté přírody

Doba dnešního moderního světa je uspěchaná a doslova napěchovaná stresem a nervozitou. Ze všech stran se na nás hrnou informace o zaručeném léku na choroby jednadvacátého století. Většinou bývají ale na chemické bázi a tudíž našemu zdraví jen těžko pomohou. Co to takhle zkusit jinak. Svěřte své zdraví do náruče přírody a vyzkoušejte některou z léčivých bylinek. Důvěra v léčivé rostliny dorůstá v poslední době obřích rozměrů a není divu. Jednadvacáté století je charakteristické návratem člověka k čistotě přírody, vyzkoušejte je i vy.

před rokem

Zdravé mlsání a květiny v jednom, to jsou Valentýnské kytice Frutiko

Co za dárek k Valentýnu? Budeme ho vůbec slavit? Určitě si každoročně kladete podobné otázky. Někdo Valentýna neslaví vůbec, jiný se nechá přemluvit a další je z něj nadšen. Když pomineme situace, kdy se muž rozhodne překvapit krásným šperkem, wellness pobytem nebo jiným výjimečným darem, probíhá mnoho svátků zamilovaných podobně. Většina žen dostane k této příležitosti květiny, plyšáka nebo něco dobrého na zub. Jsou to dárky sice poměrně neoriginální, ale samozřejmě potěší. Nicméně věc, která neurazí, ale ani příliš nenadchne je téměř zárukou, že takového Valentýn přebijí dojmy z těch následujících a asi na něj nebudete vzpomínat mnoho dalších let.

před rokem

Darujte relax a zkrášlení se slevou!

Na Salony-krasy.cz najdete spoustu zajímavých nabídek od masáží přes řasy nebo manikúru.

před rokem

Festival zdraví 2015 a Dny Fitness

Sobota 3. října 2015

9:00 – 20:00 hodin

Cordeus – centrum trvalého zdraví Praha 6

Den pro celou rodinu i jednotlivce. Den plný inspirace, zážitků, nových zkušeností, poznání a objevů. Den, kdy možná objevíte nový životní styl, cestu ke zdraví a harmonii.

před rokem

Nejlepší recepty pro osvěžující domácí limonády

Různé limonády, které nejsou zložité na přípravu a jsou zároveň chutné! Limonády jsou sestaveny tak, aby byly bohaté na antioxidanty, zvyšovaly imunitu a funkci metabolismu a pomáhaly i při hubnutí.

před rokem

Proč nefungují drahé krémy?

6 očistných způsobů, jakými se ke kráse propracujete zevnitř

Aby zkrášlovací procedury dobře a dlouhodobě fungovaly, je potřeba začít s čistým štítem. Tedy pomoci tělu zbavit se naplavenin a škodlivin.

před rokem

5 mýtů o liposukci, kterým byste neměla věřit

Liposukce je v dnešní době poměrně známý a populární způsob odstranění přebytečného tuku. Přesto ale kolem ní panují mýty a nejasnosti, které v ženách vyvolávají strach a třeba jim i zabraňují liposukci podstoupit. Jaké mýty to jsou? A jaká je pravda?

před rokem

Mějte k dispozici vždy kvalitní, chutnou a čerstvou kávu

Na českém trhu je dispozici množství druhů, ne všechny však představují kvalitu a lahodnou chuť. I za lákavě působícím marketingem se může schovávat káva, kterou by zodpovědný pěstitel raději zahodil na kompost. Ale nejrůznější obchodníčci neustále zkouší naše chuťové pohárky. A že jsme my Češi stále ještě kávový analfabeti, snadno jim skočíme na lep. Přitom zajistit si přísun kvalitní kávy nemusí být tak složité.

před 2 lety

Lék našich prababiček zvaný kysané zelí

Kysané zelí nechybělo v žádné domácnosti našich předků a jeho moci využívali obzvlášť v zimě. Jeho účinky na zdraví jsou vědecky prokázané a není se tedy čemu divit, že se tato chutná a levná zelenina vrací do našich domovů.

před 2 lety

Smoothie - skvělý způsob, jak doplnit vitaminy (recepty uvnitř)

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o zdravou stravu, se již jistě setkal s pojmem „smoothie“. Jde o skvělý způsob, jak do těla dostat potřebné vitaminy a minerály. Často totiž bývá obtížné zkonzumovat doporučenou denní dávku ovoce a zeleniny, tedy pět porcí, ale se smoothie je to podstatně lehčí a chutnější. Navíc tyto osvěžující nápoje skvěle zasytí, tudíž jsou vhodnou alternativou jako lehká snídaně či svačina.

před 2 lety

Jak přestat kouřit? Je to lehčí, než si myslíte!

Vstupujete do roku 2015 s novoročním předsevzetím, že přestanete kouřit? Pokud ano, gratulujeme vám, protože je to rozhodnutí, které může váš život udělat mnohem zdravějším. Přestat kouřit, to rozhodně není nic jednoduchého, je třeba hlavně silné vůle. Existuje mnoho způsobů, jak začít. Ne všechny ale končí úspěchem – tedy životem bez cigarety. Nezoufejte, protože my vám představíme jednu možnost, se kterou máte téměř 100 % jistotu, že vaše novoroční rozhodnutí dotáhnete do zdárného konce!

před 2 lety

Další články

Slevy v salónech krásy

Regenerace přírodních nehtů keratinem!

Seal+Protect je keratinová kůra která rychle vaše nehty…

Nehtové studio Ivana Pěčková, Trávník 31, Přerov

končí za měsíc

Zima 30% sleva na ošetření IPL

Zbavte se nechtěných chloupků napořád!

La Pura Vita, Vodičkova 736/17, Praha

končí za měsíc
1049 Kč

Melír+Střih pro extra dlouhé vlasy

Melírování vlasů

Black Diamond Studio, Tř. Svobody 31, Olomouc

1049 Kč končí za 14 dní

Valentýnská sleva 50% na druhou masáž nebo druhý dárkový poukaz.

Tradiční thajská masáž nyní s 50% slevou.

ZENERGY - thajské masáže, Blažimská 1781/4, Praha

končí za 4 dny
–40 %

Lepení a prodlužování řas metodou řasa na řasu

Lepení a prodlužování řas se značkou Emporio Lashes

Kosmetika Iveta, Nám. T. G. Masaryka 1281, Zlín

420 Kč končí za měsíc

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace