Dětský den trochu jinak

Kategorie: Novinky a zajímavosti

Mojekrasa

Prohlubte vztah se svojí dcerou. Navazujeme na předešlý ročník Dětského dne, který byl mezi vámi klienty velmi úspěšný a i po samotném dni jsme ještě dostali několik pozitivních komentářů a poděkování. Čehož si velmi vážíme a podobně bychom vám chtěli vyjít vstříc i tento rok. Připravili jsme tak pro vás pokračování loňského Dětského dne, které bude o něco více zajímavější a především přínosnější.

„Rozhodli jsme se spojit s Akademií rodičovství a najít vhodnou variantu dne pro děti. Ráda bych navázala na tradici dětského dne u nás v salonu a letošní den naplnila způsobem, který je k životu užitečný, a to jak pro dítě, tak pro matku,“ vysvětluje Petra Měchurová.

Dětský den trochu jinak* proběhne v Salonu Petra Měchurová dne 4. června od 9:30 – 13:30 hodin.

Můžete se těšit na aktivity posilující váš vzájemný vztah, důvěru a komunikaci. Projdete diagnostikou vlasů, zjistíte, jak funguje zákulisí salonu a budete odcházet s nově upraveným účesem.

Těší se na vás Petra Měchurová společně s spoluautorkami Akademie rodičovství (akademierodi­covstvi.cz) Katkou Novotnou a Ivou Kyselou.

Registrovat se můžete přímo na telefonu +420 774 004 4­04 nebo přes objednávkový formulář

*Určeno výhradně pro děti ve věku 10–14 let.

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde