Soutěž o vouchery v salonu Barberette pro muže i ženy, bez rozdílu ceny!

Kategorie: Soutěže

Mojekrasa

Zaznamenali jste rozdíl cen mezi dámským a pánským střihem? Tento Barbershop otevírá své dveře všem. Ať jste muž nebo žena, v Barberette platí za služby pro všechny stejná cena! První provozovnu otevřela Klára Váňová v roce 2012 v Londýně a nyní míří s úspěšným konceptem i do Prahy.

Klára Váňová

Klára Váňová je prvotřídní specialistka na krátké dámské a pánské účesy. Používá nejmodernější techniky nabité praxí v Londýně a bourá všechny stereotypy. Dopřává každému zákazníkovi velmi individuální přístup a každému střihu předchází konzultace. Právě tento přístup je zcela jedinečný a všichni klienti odcházejí velmi spokojení a rádi se vracejí. Čeká je také věrnostní program pro stálé zákazníky. Barberette otevírá své dveře všem a perfektní krátký střih i úpravu konečků si zde mohou dopřát ženy i muži.

Barbershopy nově i pro ženy

Je na čase, aby ženy přestali vnímat barber shopy jako holičství čistě pro muže. Krátké vlasy potřebují mnohem menší interval úpravy střihu u mužů, ale i u žen. Začištění břitvou a pečlivé strukturování několika holicími strojky je zcela nezbytné pro dokonalý vzhled. Mužům navštěvujícím moderní barber shopy je tento postup niž důvěrně známý. Kadeřnické salony sice excelují v mnoha disciplínách, ale břitva k jejich standardnímu vybavení vůbec nepatří.

Za stejné ceny, pro muže a ženy

Pánové se mohou nechat ostříhat za nesrovnatelně nižší cenu než dámy s rozdílem i několika set. Pro Barberette to ale neplatí. Dámské a pánské krátké střihy se od sebe významně neliší, není tedy důvod, aby zde ženy museli platit více. Pokud si chce žena v kadeřnictví dopřát pánský střih, adekvátní cenu nedostane, zaplatí jako za dámský střih.

Konečně existuje salon, který neodmítne ženu toužící po krátkém, precizním střihu. Krátké vlasy potřebují mnohem menší interval úpravy. Začištění břitvou a pečlivé strukturování několika holicími strojky je zcela nezbytné pro dokonalý vzhled. Klára stříhá ale i ženy.

Stejně jako v Londýně, Barberette Prague sídlící na Žižkově používá cruelty free vlasovou kosmetiku Lush Cosmetics a úzce spolupracuje na akcích a Pop Ups.

Vyzkoušejte krátky střih v Barberette Prague

Možnost získat voucher na službu dle výběru a nechat se ostříhat od specialistky Kláry Váňové máte dnes i vy!

Ceny v soutěži

1. – 3. cena – voucher dle vlastního výběru v hodnotě 880 Kč na nový účes nebo účes + úprava vousů

Trvání a způsob soutěže

Soutěž probíhá na Facebooku Salony-krasy.cz 27.2. až 6.3.2018 18:00 hod.

Váš tip na správnou odpověď vložte k příspěvku se soutěží Barberette.

Soutěžní otázka zní:

Kdy byla otevřena pražská pobočka Barberette?

  1. 2017
  2. 2012
  3. 2014

Nápovědu hledejte v zápisu salonu Barberette

Výherci soutěže

  • Nam Tran Huy
  • Natalia Bachilo
  • Petra Víchová

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde