Soutěžte se salony Tawan a získejte poukázku na masáž v hodnotě 1000 Kč!

Kategorie: Soutěže

Mojekrasa

Tawan znamená v překladu Slunce. Toto zářivé Slunce svými teplými paprsky prohřívá vaše unavené tělo a zesvětluje stíny vaší mysli. Salony Tawan přináší do srdce Evropy atmosféru dalekého orientu, napomáhající navrátit nejen psychickou a fyzickou rovnováhu, ale i ztracenou energii.

Vstupte do světa masážních center TAWAN a poznejte naši starostlivou a něžnou péči.

Masérské dovednosti se v thajských rodinách dědí z generace na generaci a i v 21. století je toto umění stále živé. Vstoupíte-li do thajského světa center Tawan, poznáte starostlivou a něžnou péči, jaké se dostane vašemu tělu. Thajské masáže zbavují pocitů únavy, odstraňují svalové křeče a nervové napětí, stimulují krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy ohebnější.

Nabídka masáží v centrech TAWAN je skutečně široká a zde si vybere každý:

 • klasická thajská masáž
 • masáž celého těla
 • královská masáž
 • thajská terapie za použití aromatických olejů,
 • masáž odstraňující bolesti zad, šíje a ramen,
 • zeštíhlující a zpevňující masáž problémových partií
 • detoxikační ošetření
 • revitalizující masáž obličeje a hlavy.

Kam do Tawanu?

TAWAN thajské masáže najdete nejen v Praze a Brně, ale i v několika dalších městech po celé České republice – Karlových Varech, Mladé Boleslavi, v Hluboké nad Vltavou a nechybí ani Špindlerův Mlýn.

Vánoční dárkové poukazy od Tawanu jsou tady. Již nyní až do 31.12.2017 – vánoční sleva 30% platí při zakoupení 3 a více libovolných dárkových poukazů. Při zakoupení 2 poukazů platí sleva 20% a v případě zakoupení jednoho dárkového poukazu sleva 10%.

Soutěžte s námi o poukázku v hodnotě 1000 Kč!

Při příležitosti kulatého výročí portálu Salony-krasy.cz si máte možnost zasoutěžit o poukaz v hodnotě 1000 Kč. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku.

Kolik salónů Tawan je na webu Salony-krasy.cz?

 1. 10
 2. 20
 3. 13

Nápovědu hledejte na stránce https://salony-krasy.cz/…ajske-masaze

Jak soutěžit?

Soutěž probíhá na Facebooku Salony-krasy.cz do 26.11.2017. Váš tip na správnou odpověď vložte k příspěvku se soutěží TAWAN.

Výherci budou zveřejněni v sekci Výherci soutěže 27.11.2017.

Výherce soutěže

 • Ivan Šrajer

Blahopřejeme!

Partneři oslav 10. výročí Salony-krasy.cz jsou

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde