Relax a wellness - články (strana 2)

Buďte krásnější a odpočatější – vyrazte k moři!

Alespoň jednou ročně by si každá z vás měla užít dovolenou, na které bude jen relaxovat a užívat si podle libosti. Není lepší varianty, než vyrazit za odpočinkem k moři. U moře je nejen krásně, ale pobyt zde má i pozitivní účinky na zdraví a krásu. Mořská sůl pokožku vyživuje a čistí, nehledě na to, že sluneční paprsky dodávají pleti krásný odstín. To v žádném salonu není možné tak úplně splnit. Přemýšlíte o tom, kam letos vyrazíte? Máme pro vás tip – vyzkoušejte Itálii. Díky včasné rezervaci je možné koupit dovolenou v této nádherné zemi za hubičku. Kde rezervovat a kam můžete vyrazit?

před 8 lety

Probuďte svou životní energii v thajských masážních salonech Tawan

V okamžiku, kdy se vás dotknou jemné ruce černovlasé thajské masérky, vaše mysl odlétne daleko od každodenních starostí, tělem proběhne vlna uvolnění a pomalu začne proudit znovunalezená energie. Stejně jako na jaře ožívá příroda, pookřeje po zimě vaše duše i tělo při blahodárné masáži v thajských masážních salonech Tawan.

před 9 lety

Proč jsou masáže v těhotenství tak oblíbené?

Chcete, aby Vaše těhotenství bylo co možná nejpříjemnější? Chcete si také ulehčit průběh porodu? V tom případě začněte uvažovat o pravidelně prováděné masáži. Výhodou také je, že je odplavován stres, únava, budete se zkrátka cítit odpočatě, uvolněně a nabitá energií.

před 11 lety

Lymfatická masáž potěší nejenom tělo

Tentokrát jsem se do salónu Éra obzvláště těšila. Na středeční poledne mě totiž čekala pravá lymfatická masáž a mělo jít o moji premiéru. Tedy, před pár lety jsem absolvovala lymfatickou masáž strojovou a byla jsem velmi zvědavá na to, jaký bude rozdíl oproti poctivé masáži ruční. Jak se budu asi po masáži cítit a k čemu všemu je lymfatická masáž dobrá?

před 12 lety

Wellness - co to vlastně znamená?

Relaxovat při příjemných dotecích masáže, hluboce se uvolnit při józe za příjemných zvuků nebo si v příjemně měkoučkém županu vychutnat úžasný ovocný koktejl z exotického ovoce – takové scény se nám vybaví, když je řeč o wellness.

před 12 lety

Nové trendy v oblasti masáží – masáž mušlemi

Masáž horkými mořskými lasturami Tokoriki pochází z exotického tichomoří. U nás se jedná o naprostou novinku mezi masážemi. Tento uvolňující relaxační rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polyponéské masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl.

před 12 lety

Na co si dát pozor při výběru čokoládové masáže?

Čokoládová masáž je perlou mezi masážemi. Je ideálním spojením relaxace celého těla s blahodárnými účinky čokolády na pokožku a detoxikaci celého organismu.

před 12 lety

Masáže s vůní exotiky

Není snad nic příjemnějšího, než se po rušném a náročném pracovním dni položit na lehátko, zavřít oči a nechat zkušené prsty masérky, aby si pohrály s našimi namoženými nebo naopak od počítače poněkud zakrnělými a necvičenými svaly. Způsobů, jak ulevit pomocí masáží tělu a zároveň i duši, je celá řada, my se ale budeme věnovat právě thajské masáži.

před 12 lety

Potřebujete dovolenou? Vyzkoušejte wellness v zahraničí!

Jak již bylo předesláno další možností jak načerpat nové síly je wellness pobyt v lázních. Vybírat je opravdu z čeho. Pobyt můžeme zvolit v různých délkách, zaměřeních, s různými procedurami v České republice nebo i v zahraničí.

před 12 lety

Wellness Balnea 2010 - 6. mezinárodní veletrh wellness, rehabilitace a lázeňství

Na veletrhu Wellness Balnea se prezentují významné firmy s rozsáhlou nabídkou vybavení pro vodní procedury (bazény, whirlpooly, dřevěné vany), horké procedury (vyhřívárny, sauny, páry), masáže, kosmetické služby, vybavení fitness a wellness center.

před 12 lety

Indonéské masáže – dotek ráje?

Cítíte se poslední dobou unavení, bez energie a chuti do života? Chcete vyzkoušet masážní techniku, díky níž zapomenete na starosti všedního dne? Nebo chcete někoho blízkého překvapit originálním dárkem? Darujte mu poukázku na indonéskou masáž! Chcete se dozvědět o tomto druhu masáží více? Zajímá Vás, kde má původ a jaké má její provedení na naše tělo účinky?

před 13 lety

Potřebujete relaxaci? Vyzkoušejte švédskou masáž!

Necítíte se v poslední době dobře? Jste přepracovaní? Potřebovali byste si odpočinout a nabrat nové síly do dalších náročných dnů? Máte pocit, že na chvíli potřebujte vypnout a „dobít si baterky“? Zajímáte se o masáže a chtěli byste se o nich dozvědět více? Zaslechli jste již něco o švédské masáži?

před 13 lety

Jak aktivně relaxovat na podzim a v zimě?

Hledáte nejvhodnější způsob, jak si udržet kondici i na podzim a v zimě? Nechcete se smířit s tím, že s klesajícími teplotami budete přibírat na váze? Nebo jen hledáte způsob, jak se odreagovat i v chladnějších měsících od stresu v práci nebo ve škole? Nebo jen hledáte rozptýlení od každodenního stereotypu? Nebo si chcete udržet kondici, na které jste tvrdě pracovali celé léto? Toužíte vyzkoušet něco nového?

před 13 lety

Kam zajít pro inspiraci a relax?

Přinášime Vám přehled těch nejzajímavějších akcí věnovaných kráse pro nejbližší období léta a podzimu.

před 14 lety

Objevte čaro havajské masáže

Masáž je jednou z nejstarších forem léčby, Lomi Lomi je jednou z nejdůkladnějších forem masáží. Co je její zvláštnost? Jak se liší od ostatních masáží? Jak funguje? Slovo Lomi Lomi jednoduše znamená masáž.

před 14 lety

Předchozí články Další články

Nejdiskutovanější témata