Relax a wellness - články (strana 2)

Vydejte se na víkendový pobyt za skvělými zážitky a poznáním

Máte po krk každodenního stresu a pracovního vypětí? Chcete na chvíli vypnout a odpočinout si od všech starostí? Pak bude nejlepší volbou vyjet si někam na víkend a načerpat novou energii. A samozřejmě také nasbírat zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Vybrat si příjemný víkendový zájezd za dobrou cenu není díky slevovým portálům žádný problém. Podívejte se například na nabídku webu Slevoteka.cz, který se jako první zaměřuje právě na víkendové pobyty a zážitky.

před 8 lety

Užijte si se svým partnerem báječný víkend a nechte se oba hýčkat!

Pokud chcete žít spokojený život plný krásy a pohody, musíte se starat o svůj vzhled, udržovat se v dobré kondici a hlavně – nesmíte zapomenout se nechat hýčkat. Existuje mnoho různých procedur, při kterých dopřejete celému tělu i mysli maximální uvolnění. Pokud chcete zažít báječné chvilky pohody i se svým partnerem, je to vlastně úplně jednoduché. Stačí, když si zabalíte jen pár základních věcí a můžete vyrazit třeba na víkend do lázní. Že jsou takové pobyty drahé? Přesvědčíme vás o přesném opaku…

před 9 lety

TOP 5 spa procedur, které musíte vyzkoušet!

V dnešním hektickém světě plném stresu je potřeba myslet občas sama na sebe. Každý den byste měla strávit několik minut tou činností, která vás dělá šťastnou, například koupel, četba oblíbené knížky nebo třeba příjemně strávený večer s kamarádkou. Ano, i takovéhle maličkosti mají obrovský vliv na naši psychiku. A co si takhle jednou za čas dopřát jakousi „očistnou kůru“, věnovat se pouze sama sobě, vypnout a vnímat pouze sebe a přítomné okamžiky? Uvidíte, jak se budete cítit skvěle, znovu získáte novou energii a bude vám krásně na duši i na těle.

před 9 lety

Buďte krásnější a odpočatější – vyrazte k moři!

Alespoň jednou ročně by si každá z vás měla užít dovolenou, na které bude jen relaxovat a užívat si podle libosti. Není lepší varianty, než vyrazit za odpočinkem k moři. U moře je nejen krásně, ale pobyt zde má i pozitivní účinky na zdraví a krásu. Mořská sůl pokožku vyživuje a čistí, nehledě na to, že sluneční paprsky dodávají pleti krásný odstín. To v žádném salonu není možné tak úplně splnit. Přemýšlíte o tom, kam letos vyrazíte? Máme pro vás tip – vyzkoušejte Itálii. Díky včasné rezervaci je možné koupit dovolenou v této nádherné zemi za hubičku. Kde rezervovat a kam můžete vyrazit?

před 9 lety

Probuďte svou životní energii v thajských masážních salonech Tawan

V okamžiku, kdy se vás dotknou jemné ruce černovlasé thajské masérky, vaše mysl odlétne daleko od každodenních starostí, tělem proběhne vlna uvolnění a pomalu začne proudit znovunalezená energie. Stejně jako na jaře ožívá příroda, pookřeje po zimě vaše duše i tělo při blahodárné masáži v thajských masážních salonech Tawan.

před 10 lety

Proč jsou masáže v těhotenství tak oblíbené?

Chcete, aby Vaše těhotenství bylo co možná nejpříjemnější? Chcete si také ulehčit průběh porodu? V tom případě začněte uvažovat o pravidelně prováděné masáži. Výhodou také je, že je odplavován stres, únava, budete se zkrátka cítit odpočatě, uvolněně a nabitá energií.

před 12 lety

Lymfatická masáž potěší nejenom tělo

Tentokrát jsem se do salónu Éra obzvláště těšila. Na středeční poledne mě totiž čekala pravá lymfatická masáž a mělo jít o moji premiéru. Tedy, před pár lety jsem absolvovala lymfatickou masáž strojovou a byla jsem velmi zvědavá na to, jaký bude rozdíl oproti poctivé masáži ruční. Jak se budu asi po masáži cítit a k čemu všemu je lymfatická masáž dobrá?

před 13 lety

Wellness - co to vlastně znamená?

Relaxovat při příjemných dotecích masáže, hluboce se uvolnit při józe za příjemných zvuků nebo si v příjemně měkoučkém županu vychutnat úžasný ovocný koktejl z exotického ovoce – takové scény se nám vybaví, když je řeč o wellness.

před 13 lety

Nové trendy v oblasti masáží – masáž mušlemi

Masáž horkými mořskými lasturami Tokoriki pochází z exotického tichomoří. U nás se jedná o naprostou novinku mezi masážemi. Tento uvolňující relaxační rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické polyponéské masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl.

před 13 lety

Na co si dát pozor při výběru čokoládové masáže?

Čokoládová masáž je perlou mezi masážemi. Je ideálním spojením relaxace celého těla s blahodárnými účinky čokolády na pokožku a detoxikaci celého organismu.

před 13 lety

Masáže s vůní exotiky

Není snad nic příjemnějšího, než se po rušném a náročném pracovním dni položit na lehátko, zavřít oči a nechat zkušené prsty masérky, aby si pohrály s našimi namoženými nebo naopak od počítače poněkud zakrnělými a necvičenými svaly. Způsobů, jak ulevit pomocí masáží tělu a zároveň i duši, je celá řada, my se ale budeme věnovat právě thajské masáži.

před 13 lety

Potřebujete dovolenou? Vyzkoušejte wellness v zahraničí!

Jak již bylo předesláno další možností jak načerpat nové síly je wellness pobyt v lázních. Vybírat je opravdu z čeho. Pobyt můžeme zvolit v různých délkách, zaměřeních, s různými procedurami v České republice nebo i v zahraničí.

před 13 lety

Wellness Balnea 2010 - 6. mezinárodní veletrh wellness, rehabilitace a lázeňství

Na veletrhu Wellness Balnea se prezentují významné firmy s rozsáhlou nabídkou vybavení pro vodní procedury (bazény, whirlpooly, dřevěné vany), horké procedury (vyhřívárny, sauny, páry), masáže, kosmetické služby, vybavení fitness a wellness center.

před 13 lety

Indonéské masáže – dotek ráje?

Cítíte se poslední dobou unavení, bez energie a chuti do života? Chcete vyzkoušet masážní techniku, díky níž zapomenete na starosti všedního dne? Nebo chcete někoho blízkého překvapit originálním dárkem? Darujte mu poukázku na indonéskou masáž! Chcete se dozvědět o tomto druhu masáží více? Zajímá Vás, kde má původ a jaké má její provedení na naše tělo účinky?

před 14 lety

Potřebujete relaxaci? Vyzkoušejte švédskou masáž!

Necítíte se v poslední době dobře? Jste přepracovaní? Potřebovali byste si odpočinout a nabrat nové síly do dalších náročných dnů? Máte pocit, že na chvíli potřebujte vypnout a „dobít si baterky“? Zajímáte se o masáže a chtěli byste se o nich dozvědět více? Zaslechli jste již něco o švédské masáži?

před 14 lety

Předchozí články Další články

Slevy v salónech krásy

–11 %

Kamigin Fusion Ritual (VIP BALÍČEK)

2 hodiny relaxace – nyní v akci za 1 700 Kč!

Kamigin Fusion Masáže, Pod Harfou 981/25, Praha

1700 Kč končí za 8 dní
–47 %

Laserová epilace cele nohy

Laserová epilace diodovym laserem

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

1899 Kč končí za 28 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

Studio Sagenite, Zelený Pruh 95/92, Praha

končí za 7 dní
–31 %
520 Kč končí za 7 dní
–11 %
aroma-koupel-a-antistresova-masa-celeno-rela-se-soliz-mrtveho-more
850 Kč končí za 4 dny

Nejdiskutovanější témata